POKOJE

Zastanawiacie się, gdzie przenocować w Radomsku? Oczywiście u nas! Hotel Zodiak dysponuje osiemnastoma pokojami gościnnymi. Posiadamy:

  • 3 pokoje jednoosobowe,
  • 8 pokoi dwuosobowych,
  • 6 pokoi dwuosobowych z łożem małżeńskim,
  • 1 pokój trzyosobowy.

Istnieje także możliwość dostawki dla dziecka.

Do dyspozycji nowożeńców oddajemy ponadto elegancki pokój z wygodnym łóżkiem małżeńskim, do którego Młoda Para może udać się po zakończeniu uroczystości. W przypadku przyjęcia weselnego liczącego ponad 100 osób, wynajęcie wyżej wymienionego pokoju na jedną dobę jest bezpłatne.

Hotel położony jest na obrzeżach Radomska z dala od hałaśliwych ulic, dzięki czemu możemy zagwarantować Wam doskonały wypoczynek. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, w której znajdziecie między innymi suszarkę, komplet ręczników oraz kosmetyki niezbędne do codziennej pielęgnacji. Pokoje urządzone są w klasycznym stylu. Zaprojektowane zostały w taki sposób, aby każdy Gość mógł poczuć się jak w domu. Miękka wykładzina, przestronne szafy oraz wygodne łóżka zagwarantują Wam komfortowy pobyt bez względu na to, czy zamierzacie wstąpić do nas na jeden dzień czy planujecie dłuży pobyt. W pokojach znajdziecie ponadto telewizor oraz będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu. Pokoje Hotelu Zodiak przystosowane są zarówno dla gości indywidualnych, rodzin z dziećmi, zorganizowanych grup turystycznych lub przyjezdnych gości weselnych, którzy po przyjęciu mogą zatrzymać się w Hotelu. Po męczącym dniu, będziecie mogli zrelaksować się rozgrywając partię bilarda, tenisa stołowego czy korzystając z naszej mini siłowni. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz obsługę na najwyższym poziomie. Pobyt dzieci do lat 3 objęty jest 50% rabatem. Doba Hotelowa rozpoczyna się o 14.00 i kończy o godzinie 10.00 następnego dnia. W cenę pobytu wliczone jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu, serwowane w godzinach od 6.00 do 10.00.